Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiemnastolatek wjechał w dzieci idące poboczem

Utworzony przez Mera, 15 kwietnia 2009 r. o 10:24
quana napisał:
Problemy z klawiaturą? panie PYTA-jący? więc zamknij PISdę i siedź cicho;]
POzwolę sobie zauważyć, że Twój język to wyPiSz POmaluj POdobieństwo języka nienawiści POsioła N.OSIOŁowskiego lub POwalonego Januszka POlmos-Lublin POlikota herbu wibrator. Chyba nie jesteś z Biłgoraja jak Januszek? A może ty też POzwalasz sobie na POruszanie się POjazdami PO pijaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjjj.......chłopki, chłopki z osłów przesiedli się na k"u"nie mechaniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Bardzo sie podnieciłeś.Fakt. Tylko ja zadam tobie pytanie - czy kolega ktory zginął to miał oczy w d..e i rozum ameby, że nie wiedział i nie widział z kim będzie miał przyjemność się przejechać ? Że siada do samochodu za kierownicą którego siedzi recydywista nawalony jak szpadel? Mnie go nie szkoda. Bo osobników z zanikiem mózgu nigdy mi szkoda nie było. Wsiadł, tzn.akceptował zachowanie przestępcy i potencjalnego mordercy. A swoją drogą to z socjologicznego punktu widzenia chciałbym wiedzieć co to za "dziecko - kwiat" które narobiło tyle nieszczęścia. I co to za rodzice co na to pozwolili. Wynika z tego, że poza tym, że był ćwierćmózgiem to jakoś za bardzo czuł się bezkarny i nietykalny, jak z podwójnym zakazem sądowym ( w wieku 18 lat !!!) siada dalej za kierownicę a przed jazdą wali gaz?
Drugi bezmózg (bo musiał wiedzieć, że prowadzący bezmózg ma zakaz i jest pijany) miał mniej szczęścia. To się chyba nazywa naturalna selekcja. Szkoda, że bezmózgi jeszcze w niewinnych wjechali.... Co do zdjęcia. Tak wygląda frajer, który obudził się rano w swoim dresie, na wielkim kacu i ze świadomością (o ile taką ma), że zabił na podwójnym gazie. Do zapamiętania. Sąd prosimy o surową karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara pozbawienia wolności jest chyba niewystarczająca. Nawet jeżeli dostanie 10 lat wyjdzie po kilku i nadal będzie jeździł i prawdopodobnie pod wpływem alkoholu też. Należałoby się zastanowic jak skutecznie wyegzekwować od tego buraka zakaz prowadzenia auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e to są najwięksi z was kto dał wam prawo do oceniania jego rodziców i najgorzej chłopaka który zmarł!!!!? jak dla mnie to wszyscy są jacyś posrani wyrażając się negatywnie o chłopaku który zginał!!! a ktoś tam pisał o udzielaniu pomocy..chciałabym zauważyć ze połowa jak nie wszyscy nie macie pojęcia o udzielaniu pomocy wiecie w ogóle jak to się robi? a szanowna pani czy pan udzielił tej pomocy ze oceniał innych poszkodowanych którzy byli w wypadku.. taka jest mentalność głupiego polaka który sam nic nie zrobił a udziela się najgłośniej.. i zapewne należał do grona powalonych gapiów dla których jest to wyjątkowym wydarzeniem.. do plotkowań!!!!!! oceniać może tylko BÓG na sądy nie można liczyć bo wiadomo jak jest ,jest kara za mała a wina za duża, chłopak który prowadził jest bezmyślny ,wręcz zgadzam się głupi ale nie mi oceniać jego winy mam nadzieje ze chodź żałuj cholernie żałuje ze prze niego tyle ludzi cierpi i ze zabił swojego kolegę .. wam zależny na tym żeby siedział jak najdłużej w wiezieniu ale nie zależy wam na tym żeby zrozumiał swoja wielka winę...,a jeśli zrozumie to sam będzie siebie obwiniał ..i dobrze kare za grzechy poniesie jeśli nie na ziemi to u następnym życiu p.s nie znam poszkodowanych ,moi komentarz jest obiektywny myślę. a reszta niech lepiej pomyśli zanim zacznie oceniać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debi..le napisał:
deb***e to są najwięksi z was kto dał wam prawo do oceniania jego rodziców i najgorzej chłopaka który zmarł!!!!? jak dla mnie to wszyscy są jacyś posrani wyrażając się negatywnie o chłopaku który zginał!!! a ktoś tam pisał o udzielaniu pomocy..chciałabym zauważyć ze połowa jak nie wszyscy nie macie pojęcia o udzielaniu pomocy wiecie w ogóle jak to się robi? a szanowna pani czy pan udzielił tej pomocy ze oceniał innych poszkodowanych którzy byli w wypadku.. taka jest mentalność głupiego polaka który sam nic nie zrobił a udziela się najgłośniej.. i zapewne należał do grona powalonych gapiów dla których jest to wyjątkowym wydarzeniem.. do plotkowań!!!!!! oceniać może tylko BÓG na sądy nie można liczyć bo wiadomo jak jest ,jest kara za mała a wina za duża, chłopak który prowadził jest bezmyślny ,wręcz zgadzam się głupi ale nie mi oceniać jego winy mam nadzieje ze chodź żałuj cholernie żałuje ze prze niego tyle ludzi cierpi i ze zabił swojego kolegę .. wam zależny na tym żeby siedział jak najdłużej w wiezieniu ale nie zależy wam na tym żeby zrozumiał swoja wielka winę...,a jeśli zrozumie to sam będzie siebie obwiniał ..i dobrze kare za grzechy poniesie jeśli nie na ziemi to u następnym życiu p.s nie znam poszkodowanych ,moi komentarz jest obiektywny myślę. a reszta niech lepiej pomyśli zanim zacznie oceniać!
jak bys nie wiedzial to udzielalem tej pomocy. i nie bylem zadnym gapiem tylko pracuje w strazy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zsrr napisał:
Bydle pieprzone miał zakaz prowadzenie pojazdów już w wieku 18 lat??? Ludzie w jakim kraju my żyjemy??? A na wsi nie wiedzieli że nie wolno mu prowadzić pojazdu? Dlaczego nikt go nie powstrzymywał? Czyżby wsiowa solidarność? A może zastraszanie??? Do ciemnicy ze szczurami na dożywocie drania!!!
Ej taki cwaniak z ciebie... skoro chodzi o sprawy innych nie nalezy sie czepiać... rodzice tych co sie z nim kuplowalo powinni to zgłosic... co maja do tego inni ludzie ? MÓZGU !!! NIE BĄDZ JUZ TAKIM MIESZACZUCHEM.. WSIOWA SOLIDARNOSC... OO SIE MIESZCZUSZEK ZNALAZL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debi..le napisał:
deb***e to są najwięksi z was kto dał wam prawo do oceniania jego rodziców i najgorzej chłopaka który zmarł!!!!? jak dla mnie to wszyscy są jacyś posrani wyrażając się negatywnie o chłopaku który zginał!!! a ktoś tam pisał o udzielaniu pomocy..chciałabym zauważyć ze połowa jak nie wszyscy nie macie pojęcia o udzielaniu pomocy wiecie w ogóle jak to się robi? a szanowna pani czy pan udzielił tej pomocy ze oceniał innych poszkodowanych którzy byli w wypadku.. taka jest mentalność głupiego polaka który sam nic nie zrobił a udziela się najgłośniej.. i zapewne należał do grona powalonych gapiów dla których jest to wyjątkowym wydarzeniem.. do plotkowań!!!!!! oceniać może tylko BÓG na sądy nie można liczyć bo wiadomo jak jest ,jest kara za mała a wina za duża, chłopak który prowadził jest bezmyślny ,wręcz zgadzam się głupi ale nie mi oceniać jego winy mam nadzieje ze chodź żałuj cholernie żałuje ze prze niego tyle ludzi cierpi i ze zabił swojego kolegę .. wam zależny na tym żeby siedział jak najdłużej w wiezieniu ale nie zależy wam na tym żeby zrozumiał swoja wielka winę...,a jeśli zrozumie to sam będzie siebie obwiniał ..i dobrze kare za grzechy poniesie jeśli nie na ziemi to u następnym życiu p.s nie znam poszkodowanych ,moi komentarz jest obiektywny myślę. a reszta niech lepiej pomyśli zanim zacznie oceniać!
Obrońca uciśnionych się znalazł. A może też jesteś poziomem intelektualnym na równi z tymi zaszczańcami - mordercami. Fakty mówią za siebie; - koleś 18 lat; - nałojony - 1,1 promila; - podwójny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych; - towarzycho jego pokroju kitra się do "wieśkowoza" wiedząc, czyli akceptując powyższe i mając w du*** prawo i co najgorsze zdrowy rozsądek; - mamuśka z tatuśkiem lub insza rodzinka też palcem nie kiwają po raz wtóry aby popaprańcowi przeszkodzić; I kogo mam żałować? Upartego mordercę i jego wspólników? Chyba coś ci się w tym twoim kretyńsko - chrześcijańskim "obiektywiźmie" dokumentnie popieprzyło. I na koniec - czy on żałuje czy nie to mi koło pierza lata. Taka deb***na swołocz rozumu jak widać nie ma to co ma żałować?Po pierwszym wyroku sądu w żal powinien popaść a nie mordować i okaleczać niewinne dzieci na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Bardzo sie podnieciłeś.Fakt. Tylko ja zadam tobie pytanie - czy kolega ktory zginął to miał oczy w d..e i rozum ameby, że nie wiedział i nie widział z kim będzie miał przyjemność się przejechać ? Że siada do samochodu za kierownicą którego siedzi recydywista nawalony jak szpadel? Mnie go nie szkoda. Bo osobników z zanikiem mózgu nigdy mi szkoda nie było. Wsiadł, tzn.akceptował zachowanie przestępcy i potencjalnego mordercy. A swoją drogą to z socjologicznego punktu widzenia chciałbym wiedzieć co to za "dziecko - kwiat" które narobiło tyle nieszczęścia. I co to za rodzice co na to pozwolili. Wynika z tego, że poza tym, że był ćwierćmózgiem to jakoś za bardzo czuł się bezkarny i nietykalny, jak z podwójnym zakazem sądowym ( w wieku 18 lat !!!) siada dalej za kierownicę a przed jazdą wali gaz?
1.1 to dopiero moc łapał....ale będąc 30km od domu nie był bardzo wybredny w doborze kierowcy i środka transportu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zsrr napisał:
Bydle pieprzone miał zakaz prowadzenie pojazdów już w wieku 18 lat??? Ludzie w jakim kraju my żyjemy??? A na wsi nie wiedzieli że nie wolno mu prowadzić pojazdu? Dlaczego nikt go nie powstrzymywał? Czyżby wsiowa solidarność? A może zastraszanie??? Do ciemnicy ze szczurami na dożywocie drania!!!
a co y taki chojrak jestes... uwazasz ze jak sam siadasz po pijaku to ktos cie zza kierownicy wyciagnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
a co y taki chojrak jestes... uwazasz ze jak sam siadasz po pijaku to ktos cie zza kierownicy wyciagnie....
Długo jescze trzeba bedzie czekac, aby polacy dorosli do słowa konsekwencje. tu tatus, mamusia zalatwi, tu sie wyprosi. Ojczulek cieplo patrzy jak gnoj na podwojnym zakazie bryczke sobie sprowadza i gania nia. nauczcie sie ponosic konsekwencje. Dwie malolaty 15 lat, zapewnie jakies kur - widelka wsiadaja do samochodu z nawalonymi 18-19 letnimi samcami i heja... do mlodzierzy swiat nalezy. Podjeli wspolnie taka decyzje, czesc z nich poniosla i poniesie konsekwencje, reszczie sie upieklo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopa napisał:
... aby polacy dorosli do słowa konsekwencje...
Od POLAKÓW to ty się Stopa odp.ol ! Dobrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Zapewne mamusia z tatusiem syniowi Audiczkę kupili na 18 urodzinki. No to teraz maja pozamiatane. Bo syniowi to i tak g..o zrobią. Zawiaski dostanie i za 3 latka znowu będzie mógł się mamrotów nachlać i sprawdzać czy jest lepszy od Kubicy. Takie nasze nadwiślańskie prawo karne niestety. A dla mnie powinien być sądzony jak za morderstwo z premedytacją a mamuśka i tatusiek powinni bulić kasę do końca swego idiotycznego żywota rodzinie zmarłej osoby oraz rodzinom poszkodowanych dzieci.
co ty wiesz o nim,o jego rodzinie i o tym wypadku.Chłopak na wszystko musiał sobie sam zarobić na samochód również.Od 14roku życia dorywczo pracował.łukasz był jego najlepszym kumplem.On tego żałuje a Ty nic o tym nie wiesz więc stul pysk..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
niestety bylem widzialem ten tragiczny w skutkach wypadek, znam ten odc drogi bardzo dobrze, kilka ostrych zakretow ograniczenie do 40, tego sku***s**** powiesilbym od razu. zabil wlasnego kolege a jemu nic sie nie stalo nawet, siedzial bez zadnego zadrapania, niestety na swiecie nie ma sprawiedliwości!!!
Sku***syn to z Ciebie.Znałeś go? wiedziałeś jakim jest łukasza kumplem?on tego żałuje a wy jak zwykłe pustaki osądzacie nieznając kogoś.naszczęście to nie wy będziecie go sądzić bo czytając wasze komy to żal d*** ściska ze tacy ludzie si e rodzą.puste matoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
a co y taki chojrak jestes... uwazasz ze jak sam siadasz po pijaku to ktos cie zza kierownicy wyciagnie....
Śmieszą mnie takie komy człowieku ty tu kogoś oskarżasz a spójż na siebie,na swoją rodzinkę.Ja cie dobrze znam i akurat ty nie powinieneś go oskarżać bo sam powinieneś ze szczurami siedzieć.Za nim to chociaż wsiowa solidarność poszła od ciebie to każdy się dupą odwraca i dziwi cię to że w wieku 18 lat zakaz?smieszny jestes sku***elu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Obrońca uciśnionych się znalazł. A może też jesteś poziomem intelektualnym na równi z tymi zaszczańcami - mordercami. Fakty mówią za siebie; - koleś 18 lat; - nałojony - 1,1 promila; - podwójny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych; - towarzycho jego pokroju kitra się do "wieśkowoza" wiedząc, czyli akceptując powyższe i mając w du*** prawo i co najgorsze zdrowy rozsądek; - mamuśka z tatuśkiem lub insza rodzinka też palcem nie kiwają po raz wtóry aby popaprańcowi przeszkodzić; I kogo mam żałować? Upartego mordercę i jego wspólników? Chyba coś ci się w tym twoim kretyńsko - chrześcijańskim "obiektywiźmie" dokumentnie popieprzyło. I na koniec - czy on żałuje czy nie to mi koło pierza lata. Taka deb***na swołocz rozumu jak widać nie ma to co ma żałować?Po pierwszym wyroku sądu w żal powinien popaść a nie mordować i okaleczać niewinne dzieci na drodze.
Widać że ty masz wysoki poziom inteligencji że aż żal d*** ściska. kto te dzieci o tej porze na wieś wypuścił i kto powiedział że szły poboczem.chciał uniknąć ich śmierci a niewiedział że stanie się coś złego jego najlepszemu przyjacielowi.żal mi Ciebie bez kitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy ku*** zazdrośni ja pier***e jeden pisze że dres podrabiany drugi że rodzice zamożni a trzeci że mu audi kupili.A tak naprawdę sam na to zarobił tylko do was to nie dociera bo sami nie umiecie zarobić a dres miał oryginalny chodź pewnie nie wiesz wsiochu co to znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......... napisał:
ale wy ku*** zazdrośni ja pier***e jeden pisze że dres podrabiany drugi że rodzice zamożni a trzeci że mu audi kupili.A tak naprawdę sam na to zarobił tylko do was to nie dociera bo sami nie umiecie zarobić a dres miał oryginalny chodź pewnie nie wiesz wsiochu co to znaczy
Oryginalny... z bazaru... Wsiowy buraku, twój kumpel to idiota i powinien zgnić w więzieniu. Nie dość, ze deb*** wsiadł za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu to jeszcze zabił znajomego i rozjechał dzieci. Nie ma usprawiedliwienia na takie postępowanie. Moze u was na wsi to norma, ze się pije a potem jeździ autem powodując wypadki ze skutkiem śmiertelnym? Dopóki będzie społeczne przyzwolenie na to aby pijani kierowcy unikali kary lub jedyną karą będzie utrata prawa jazdy to takie rzeczy będą się dziać. Gnoje dostają samochody od rodziców i szaleją bez pojęcia i pod wpływem alkoholu bo czują się bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ty jestes tepy a nie nikt wiecej dzieci mu zawinily? kto mu do ryja alkohol pchal? i jechal po pijaku tyle razy zxarobil bo glabowi sie uczyc nie chcialo tylko szkole rzucil wezcie ludzie tu nikogo nie broncie tylko do paki z nim na 12 lat tak jak zasluzyl tu nie ma sie nad kim modlic moze nad tym ze to nie nasze dzieci sie nadzialy na sk************
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem, że to był jego (sprawcy) samochód. Tym gorzej to o nim świadczy, najpierw wypada zrobić prawko a potem kupić samochód. Próbował ominąć dzieci? tylko ON był dla nich zagrożeniem, gdyby miał mózg, nie prowadził by po alkoholu, gdyby mu zależało na "najlepszym koledze" nie uciekł by z miejsca wypadku(na ile się orientuję, policja złapała go w Staninie a to jakieś 10-15 km od miejsca gdzie miał miejsce wypadek). Co do "wsiowej solidarności" i społecznego przyzwolenia, bez sensu i niezasadne jest twierdzenie, że dotyczy to tylko "wieśniaków", wśród miastowych ta patologia występuje na pewno w nie mniejszym stopniu. On na pewno żałuje tego co zrobił, ale na żal jest o jednego trupa za późno.Miał dwa sądowe wyroki zakazu prowadzenia pojazdów, bardzo możliwe, ze po każdym też odczuwał żal, do trzech razy sztuka. Prawo jest dość jasne, i nie wiem z jakich pobudek za drugim razem sąd wydał tylko powtórny zakaz, tak czy inaczej chłopak dostał drugą szansę, ale trzeciej nie dostanie, jest pełnoletni i niezależnie czy wyjdzie po 3 czy 10 latach ma duże szanse zrobić karierę cwela w którymś z naszych zakładów resocjalizacyjnych, lepszym człowiekiem po odsiadce nie będzie, ale przez te kilka lat kiedy będzie zawierał nowe znajomości, drogi o jednego deb***a będą bezpieczniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...